PAMĒĢINI!

SKIMBORDS
Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Visiem interesentiem būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus skimbordošanā, kā arī specializētā baseinā apgūt skimbordošanas pamatus.

KARTINGI / 333 /
PIEKTDIEN NO 16:00 – 20:00 / svētdien no 11:00 līdz 20:00

Kartingi ir maksas pakalpojums –  10 EUR par 10 minūšu braucienu.

Kartings ir aizraujošs, motorizētais sporta veids ar kuru var nodarboties praktiski visi! Ir kartingi kā profesionāļiem, tā arī amatieriem. Nāc un pamēģini!

MTB DUAL SLALOM / downhill.lv /
Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Šogad būs pirmais gads, kad iesācējiem būs iespēja nobraukt no kalna ar kārtīgu downhill riteni pa paralēlā slaloma trasi. Pieredzējuši braucēji palīdzēs ar padomiem, tomēr šī nebūs izklaide tiem, kuri neprot braukt ar riteni. Šī aktivitāte noteikti patiks tiem, kuri prot braukt ar riteni un nebaidās no nogāzēm!

BMX / BALTIC BMX SCHOOL /
Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Šogad Playground festivālā ikvienam būs iespēja iepazīties ar  Baltic BMX skolu. Kurš zina, varbūt tieši Playground festivālā varēsi nosēdināt savu pirmo triku?

Heavy criterium / trU Fix Kru /
SACENSĪBAS: pIEKTDIEN – 22:00
pAMĒĢINI: Sestdien  no 11:00 līdz 20:00

Vīri no apvienības TruFixKru mums sola gada dullākās Fixed Criterium sacensības Sporta kompleksa 333 kartingu trases līkumos. Uzvarēs tikai izturīgākais un protams ātrākais! Sacensības paredzētas gan vīriem, gan sievietēm.

Girls ride / She Fix /
Sestdien 15:00 līdz 16:00

She Fix ir pulks šarmantu un drosmīgu dāmu, kuras  dzīvo un elpo “action” sportu kultūru. Šī ir tā iespēja intresentēm iepazīties ar skeitu un skrituļslidošanu pieredzējušu sportistu pavadībā. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, kā arī nekad nav par vēlu, lai sāktu, tā tad, bez vecuma ierobežojuma.

VEIKBORDS / 333 VEIKPARKS /
svētdien no 11:00 līdz 20:00

Nāc un pamēģini veikbordu instruktoru pavadībā un gūsti jaunas emocijas! Nesolam, ka tiksi bez rindas, bet slapji mati un jautrība garantēta! Pieteikšanās rindas kārtībā – kurš pirmais nāk, tas pirmais brauc!

Inline / STRAUME /
Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Inline skola “Straume aicina ikvienu iepazīties ar skrituļsldošanu. Nav svarīgi cik jums gadi – svarīgi, lai ir vēlēšanās! Pārbaudiet savas spējas uz līdzenas virsmas kā arī iemēģiniet spēkus skeitparkā. Būs pieredzējušie instruktori, kas dalīsies ar savām zināšanām.

Longboard / boards.lv /
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Longbords ir sports kurā sevi atradīs ikviens. Ar to var relaksēti pārvietoties pa pilsētas ielām, var traukties lejā no kalna, var mācīties trikus un slaidot. Šogad longbordistu kalniņā – bezmaksas longbordu noma, slaloms iesācējiem, push-race, slapjais slide-jam un hippie-jump visiem gribētājiem! Būs apmācības iesācējiem un meistarklase tiem, kuri grib apgūt dejošanu uz longborda.

Slackline / slackline.lv /
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Slackline ir balansēšana uz platas lentas, kas ir nostiepta starp diviem nekustīgiem objektiem. Mūsu maģiskais mežs ir pilns ar staltām priedēm. Meklējiet slackline un pieredzējušie treneri palīdzēs jums atrast līdzsvaru dzīvē.

SKATEBOARD / RĪGAS SKEITBORDA SKOLA /
Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Vienmēr esi gribējis skeitot kā Tonijs Hawks? Tev ir skeita kedas, bet tu nemāki uzmest Ollie? Rīgas Skeitborda Skola gaidīs visus interesentus pie Playground mini skeitparkā, lai katrs var beidzot piepildīt savu sapni kļūt par skeiteri.

SUP / RED PADDLE CO /
Piektdien no 16:00 – 20:00
Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

SUP ir iemantojis lielu popularitāti un Red Paddle Co klubiņš ir sagādājis SUP dēļus visiem airēt gribētājiem. Būs arī milzīgie astoņvietīgie SUPi. Tev ir komanda? Atliek tikai atrast piemērotus pretiniekus!

DISKU GOLFS / CHILLI DISC GOLF /
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Disku golfs – viens no pasaulē ātrāk augošajiem sporta veidiem. Līdzīgi kā tradicionālajā golfā, spēles būtība sastāv no gājieniem pretim mērķim. Tikai disku golfā tas notiek ar lidojošiem šķīvīšiem un  speciālu disku ķērāju. Jo tas ir Playground. Mums patīk lietas, kas lido.

SLIP’N’SLIDE
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Šī ir izklaide ikvienam, kurš māk gulēt uz muguras un ar šļakatām ielidot dīķī. Jautrais slīdkalniņš visiem, kam ir līdzi peldšorti vai peldkostīms. Pie reizes varēsi pārvarēt bailes no augstuma, ātruma un ūdens – jo brauciens būs gana aizraujošs pārbaudījums.

LAZER TAG / POLIGON 1 /
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Maksas pakalpojums – 3 EUR par 10 min

Pašiem kareivīgākiem apmeklētājiem jau otro gadu būs pieejams Lazer Tags. Ieroči, kas izskatās īsti, bet šauj ar lāzeri – nekāds sāpes, tīrais adrenalīns un komandas gars. Sagatavojies daudz skriet. Sagatavojies būt gan mednieks, gan medījums. Sagatavojies svinēt uzvaru!

LŪZUMPUNKTS / kajaki
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Šis nav vienkārši nosaukums. Šī ir būtība. Šī komanda organizē izdzīvošanas team-building spēles nopietniem pieaugušiem cilvēkiem. Vai Tu spēsi izturēt Lūzumpunkta pārbaudījumu? Nāc un pamēģini!

PIRTIS / SAUNAS
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Maksas pakalpojums – no 5 EUR līdz 20 EUR

Aroma terapija, masāžas, pirts rituāli. Jā, arī to Tu varēsi izbaudīt festivāla laikā. Jebkurš sportists zina, ka pēc fiziskām slodzēm jāiet pirtī. Arī, ja nav bijušas fiziskās slodzes, var ieiet pirtī. Un kā lai neietu pirtī, kad blakus ir perfekti tīrs dīķis ar pludmalīti? Nelaid garām šo iespēju!

YOGA / LABO SAJŪTU LABORATORIJA /
SESTDIEN UN SVĒTDIEN NO 10:00 LĪDZ 12:00

Kārtīgai sportošanai seko kārtīgā balle. Lai pamodinātu savu ķermeni un garu, no rīta vajag jogot – to zina visi meža zvēri. Nāc un izstaipies kopā ar mūsu ilggadēju instruktori. Būs sveiciens saulei agrajiem putniņiem, Yin joga nesteidzīgajiem un draugu joga pāros – jā, kopā būšanai ir spēks!

Faluņ Dafa
Sestdien un svētdien

Jūsu mieram un enerģijas devai būs iespēja iepazīties ar senu dvēseles un ķermeņa pilnveidošanās praksi Faluņ Dafa, iepazīties ar četriem vienkāršiem, nesteidzīgiem un plūstošiem vingrojumiem un meditāciju.  Jūs uzzināsiet, kā pilnveidot savas domas un raksturu saskaņā ar Visuma īpašību – Īstenība, Labestība, Pacietība.  Faluņ Dafa palīdz cilvēkiem atbrīvoties no stresa, attīra apziņu un nostiprina organismu. Prakse ir vienkārša, viegli apgūstama un bezmaksas.

JAUNO FIZIĶU SKOLA
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Zinātne var būt jautrāka par jebkuru citu izklaidi. Netici? Nāc pie Jaunajiem Fiziķiem un piedalies zinātniskos eksperimentos – spridzini, šauj un dedzini – un tas viss pilnīgā drošībā, nekas slikts no tā nebūs!

UZKĀP STABURAGĀ / STABURAGS /
Piektdien no 16:00 līdz 20:00; Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 20:00

Ikvienam apmeklētājam būs iespēja uzkāpt leģendārā Staburagā!

Semināri

Dzīve brīvajā kritienā – Ingus Augstkalns, izpletņu, base-jump un wingsuit lēcējs.

Ingus ir viens no Latvijas zināmākiem izpletņu lecējiem, slavens ar saviem base-jump lēcieniem un lidojumiem ar wing-suit. Kā ir dzīvot starp mākoņiem?

Dzīve uz diviem riteņiem – Gusts Ošmucnieks, MTB freestyle un downhill braucējs.

Diplomēts jurists, Gusts brauc ar MTB riteni un taisa reibinošus trikus lecot no milzīgiem tramplīniem. Daži no jums noteikti esat redzējuši Gusta trikus filmā “Pazust Latgalē”. Bet vai zināt, ka Gustam vienmēr bijis bail no augstuma? Kā var pārvarēt savas bailes un ieiet šajā sportā? Nāc un uzzini!

Ilgs ceļš uz Pasaules Galu – Aija Ambrasa, kaitbordiste

“Ragnarok”, jeb Pasaules Gals skandināvu mitoloģijā, ir pasaulē smagākas snow-kiting sacensības. Tas notiek kalnos Norvēģijas ziemeļos, kur laika apstākļi ir skarbi. No visiem kaitotājiem kas startē, vien trešdaļa tiek līdz finiša līnijai. Aija Ambrasa ieņēma 1. vietu. Kā meitene no valsts, kura nav slavena ne ar sniegotiem kalniem, ne stipriem vējiem, tika līdz pjedestālam? Nāc un uzzini!

Kā noķert savu vilni – Artjoms Smirnovs, longbordists.

Kā rīkoties situācijā, kad dzīvē ir jāizdara svarīga izvēle? Kā saņemties, kad ir bail pieņemt radikālu lēmumu? Kā saprast, ko darīt dzīvē un kurā virzienā kustēties? Artjoms padalīsies ar saviem atklājumiem, kuri ir dzimuši, aizejot no darba un pusgadu apceļojot Āziju ar longbordu. Nāc un uzzini!

Ceļojums ar slidām apkārt Pirenejiem – Kaspars Alksnis, skrituļslidotājs.

Daži cilvēki brauc tūristu braucienos. Daži brauc ceļojumos. Kaspars pastāstīs, kā var ar minimālu budžetu apceļot Pireneju pussalu kopā ar draugiem, pa ceļam nodarbojoties ar savu mīļāko sporta veidu. Nāc un uzzini!

Meitenes ceļo – Aija Morica, Sibilla Šlegelmilha

Aija un Sibilla ir kopā apceļojušas Filipīnu salas, Šri Lanku, Norvēģiju un tam visam sekos jaunie piedzīvojumi. Kā ir ceļot meitenēm vienatnē? Vai tas ir droši? Nāc un uzzini!

Ceļš uz Olimpiādi – Toms Petruševičs

Toms ir prasmīgākais Latvijas snovotājs. Uzzini kā viņam iet, saņem autogrāfu un piedalies sniega dēļa izlozē!