PAMĒĢINI!

SKIMBORDS

Visiem interesentiem būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus skimbordošanā, kā arī specializētā baseinā apgūt skimbordošanas pamatus.

KARTINGI / SPORTA KOMPLEKSS 333 /

Maksas pakalpojums

Kartings ir aizraujošs, motorizētais sporta veids ar kuru var nodarboties praktiski visi! Ir kartingi kā profesionāļiem, tā arī amatieriem. Nāc un pamēģini!

MTB Downhill / DOWNHILL.LV /

Šogad būs pirmais gads, kad iesācējiem būs iespēja nobraukt no kalna ar kārtīgu downhill riteni. Pieredzējuši braucēji palīdzēs ar padomiem, tomēr šī nebūs izklaide tiem, kuri neprot braukt ar riteni. Šī aktivitāte noteikti patiks tiem, kuri prot braukt ar riteni un nebaidās no nogāzēm!

BMX / BALTIC BMX SCHOOL /

Šogad Playground festivālā ikvienam būs iespēja iepazīties ar  Baltic BMX skolu. Kurš zina, varbūt tieši Playground festivālā varēsi nosēdināt savu pirmo triku?

Girls ride / She Fix /

She Fix ir pulks šarmantu un drosmīgu dāmu, kuras dzīvo un elpo action sportu kultūru. Šī ir tā iespēja intresentēm iepazīties ar skeitbordu un skrituļslidošanu pieredzējušu sportistu pavadībā. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, kā arī nekad nav par vēlu, lai sāktu, tātad – aktivitāte bez vecuma ierobežojuma. Inventārs pieejams festivāla norises vietā.

VEIKBORDS / 333 VEIKPARKS /

Maksas pakalpojums

Nāc un pamēģini veikbordu mūsu instruktoru pavadībā un gūsti jaunas emocijas! Nesolām, ka tiksi bez rindas, taču slapji mati un jautrība ir garantēta! Pieteikšanās rindas kārtībā – kurš pirmais nāk, tas pirmais brauc! Boont nodrošinās katru braucēju ar Latvijā ražotiem, oriģināliem veikborda dēļiem!

Inline / STRAUME /

Inline skola “Straume aicina ikvienu iepazīties ar skrituļsldošanu. Nav svarīgi cik jums gadi – svarīgi, lai ir vēlēšanās! Pārbaudiet savas spējas uz līdzenas virsmas kā arī iemēģiniet spēkus skeitparkā. Būs pieredzējušie instruktori, kas dalīsies ar savām zināšanām.

Longboard / BOARDS.LV /

Longbords ir sports kurā sevi atrst var ikviens. Ar to var relaksēti pārvietoties pa pilsētas ielām, var traukties lejā no kalna, var mācīties trikus un slaidot. Šogad longbordistu kalniņā – bezmaksas longbordu noma, slaloms iesācējiem, push-race, slapjais slide-jam un hippie-jump visiem gribētājiem! Būs apmācības iesācējiem un meistarklase tiem, kuri grib apgūt dejošanu uz longborda.

Slackline / SLACKLINE.LV /

Slackline ir balansēšana uz platas lentas, kas ir nostiepta starp diviem nekustīgiem objektiem. Mūsu maģiskais mežs ir pilns ar staltām priedēm. Meklējiet slackline un pieredzējušie treneri palīdzēs jums atrast līdzsvaru dzīvē.

SKEITBORDS / RĪGAS SKEITBORDA SKOLA /

Vienmēr esi gribējis skeitot kā Tonijs Hawks? Tev ir skeita kedas, bet tu nemāki uzmest Ollie? Rīgas Skeitborda Skola gaidīs visus interesentus pie Playground mini skeitparkā, lai katrs var beidzot piepildīt savu sapni kļūt par skeiteri.

SUP / RED PADDLE CO /

Maksas pakalpojums

SUP ir iemantojis lielu popularitāti un Red Paddle Co klubiņš ir sagādājis SUP dēļus visiem airēt gribētājiem. Būs arī milzīgie astoņvietīgie SUPi. Tev ir komanda? Atliek tikai atrast piemērotus pretiniekus!

DISKU GOLFS / CHILLI DISC GOLF LV /

Disku golfs – viens no pasaulē ātrāk augošajiem sporta veidiem. Līdzīgi kā tradicionālajā golfā, spēles būtība sastāv no gājieniem pretim mērķim. Tikai disku golfā tas notiek ar lidojošiem šķīvīšiem un  speciālu disku ķērāju. Jo tas ir Playground un mums patīk lietas, kas lido.

LAZER TAG / POLIGON 1 /

Maksas pakalpojums

Pašiem kareivīgākajiem apmeklētājiem būs pieejams Lazer Tags. Ieroči, kas izskatās īsti, bet šauj ar lāzeri – nekādas sāpes, tīrais adrenalīns un komandas gars. Sagatavojies daudz skriet. Sagatavojies būt gan mednieks, gan medījums. Sagatavojies svinēt uzvaru!

PARAPLĀNS / Adrenaline.lv /

Pabūt Playground festivālā ir īsts piedzīvojums, bet apskatīt to no augšas ir kā izbaudīt šo piedzīvojumu dubultā!

PIRTIS UN SAUNAS / PRAKTISKĀS PIRTNIECĪBAS SKOLA /

Maksas pakalpojums

Aroma terapija, masāžas, pirts rituāli. Jā, arī to Tu varēsi izbaudīt festivāla laikā. Jebkurš sportists zina, ka pēc fiziskām slodzēm jāiet pirtī. Arī, ja nav bijušas fiziskās slodzes, var ieiet pirtī. Un kā lai neietu pirtī, kad blakus ir perfekti tīrs dīķis ar pludmalīti? Nelaid garām šo iespēju!

YOGA / VESELĪBAS FABRIKA /

Kārtīgai sportošanai seko kārtīgā balle. Lai pamodinātu savu ķermeni un garu, no rīta vajag jogot! Nāc un izstaipies kopā ar mums. Būs sveiciens saulei agrajiem putniņiem, Yin joga nesteidzīgajiem un draugu joga pāros – jā, kopā būšanai ir spēks!

Faluņ Dafa

Jūsu mieram un enerģijas devai būs iespēja iepazīties ar senu dvēseles un ķermeņa pilnveidošanās praksi Faluņ Dafa, iepazīties ar četriem vienkāršiem, nesteidzīgiem un plūstošiem vingrojumiem un meditāciju.  Jūs uzzināsiet, kā pilnveidot savas domas un raksturu saskaņā ar Visuma īpašību – Īstenība, Labestība, Pacietība.  Faluņ Dafa palīdz cilvēkiem atbrīvoties no stresa, attīra apziņu un nostiprina organismu. Prakse ir vienkārša, viegli apgūstama un bezmaksas.

JAUNO FIZIĶU SKOLA

Zinātne var būt jautrāka par jebkuru citu izklaidi. Netici? Nāc pie Jaunajiem Fiziķiem un piedalies zinātniskos eksperimentos – spridzini, šauj un dedzini – un tas viss pilnīgā drošībā!

LAIVAS

Kas varbūt vienkāršāks par laivām? Bet tomēr šī tradicionāla izklaide nekad nezaudē savu aktualitāti vasaras mēnešos.

JETSKI WAVELET ŪDENSMOČI

Nepalaid garām iespēju izvizināties ar ūdensmoci un piedalīties amatieru sacensībās!

ELECTROBIKE / SIGULDA ADVENTURES /

Izmēģini jaudīgo elektroriteni braucot pa meža takām!

LGK ATRAKCIJAS

Dažreiz “stiept gumiju” nemaz nenozīmē “izvairīties no lēmuma”, bet gan aizraujošu un jautru aktivitāti!