PAR PLAYGROUND FESTIVĀLU

Kas ir Playground festivāls? Tas ir kā spēļu laukums, tikai šoreiz daudz lielākā mērogā. Tā ir vieta, kur, neskatoties uz vecumu vai izmēru – atraisīties, atbrīvot emocijas un apgūt jaunas iemaņas.

Sērfs, SUPs, veikbords, longbords, kalnu velosipēdi, fiksīši un daudzi citi hobiji parasti ir mūsu pamēģināšanas “TO DO” lietu sarakstā. Taču cik daudzus no tiem dzīvē tu patiesi esi mēģinājis? Un kā var zināt, kurš no šiem sportiem ir domāts tieši tev? Protams, nav jau tik vienkārši sākt lietas no nulles – dārgs inventārs, neapgūta pieredze, kopienas, kas it kā vilina, bet reizē arī mulsina. Jautājums “Varbūt citreiz?” parasti arī liek plānus atlikt.

Playground festivāls 3 dienu garumā rosina sportisku apetīti un dod iespēju ikvienam apmeklētājam izmēģināt un iepazīt iedvesmojošākos hobiju sportaveidus un to kultūru uz ūdens, zemes un gaisā. Tā ir vieta, kur sajust, piedzīvot mirkli un atrast savu aizraušanos. Dzīve nekad nebeidzas, nekad nav par vēlu uzsākt ko jaunu. Dari to, kas sagādā tev dzīvotprieku. Pamēģini un neatliec dzīvi! Kapēc ne?

Tiekamies Playground festivālā 7-8-9 Jūlijā, Sporta Kompleksā 333

Biļetes

Iepriekšpārdošanā:

Trīs dienu biļetes cena – 35 EUR
Vienas dienas biļetes cena (konkrētai dienai) – 15 EUR
Draugu grupas biļetes cena (5 personām + jāierodas kopā!) – 140 EUR (28 EUR katra)

ISIC/ITIC kartes īpašniekiem 20% atlaide 3 dienu biļetei (atlaide pieejama tikai iepriekšpārdošanā + pie ieejas jāuzrāda derīga karte)

Biļetes pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Bērniem līdz 12.g.v. bezmaksas ieeja.

Festivāla laikā pie ieejas*:

Trīs dienu biļete – 40 EUR
Vienas dienas biļete – 25 EUR

*Norādītās biļešu cenas sākot ar 7.jūliju