PARAPLĀNU ŠOVS

Frīstails motoparaplāna izpildījumā  – adrenalīns garantēts pat skatītājiem! Jau pagājušajā gadā festivāla apmeklētāji varēja pabrīnīties par meistarīgu akrobātiku gaisā. Šogad gaisa šovam pievienosies vēl divi pieredzes bagātie piloti. Būs galvu reibinošie manevri, dūmu sveces – viss kā mēs mīlam.

SestdienA: visu dienu
SvētdienA: visu dienu

TURBĪNDĒĻU ŠOVS

Vai kādreiz esat prātojuši kā izskatās pašmāju Iron Man, tikai tāds, kam patīk ūdens? Nepalaidiet garām šo galvu reibinošo turbīndēļu šovu, kas noteikti nevienu neatstās vienaldzīgu. Jāatzimē, kas turbīndēļa pilots ir viens no pieredzējošākiem Eiropā, un viņa šovu ir redzējuši gan ārzemju šovu apmeklētāji, gan miljonāru pool-parties viesi. Katrā ziņā, Latvijā nekas tāds vēl nav redzēts. Īpašais šovs gaida tos, kas paliks uz nakts ballīti – lidotājs uzvilks LED tērpu, un skats būs vienkārši neaizmirstams!

SESTDIENA: 01:00

SLACKLINE ŠOVS

Virves dejotāji – tā viņus sauca laikos, kad šis sporta veids bija redzams tikai cirkā, ekvilibristu izpildījumā. Tagad slack-line ir nu ir pieejams visiem interesentiem, un entuziastu grupiņas bieži var redzēt Rīgas parkos. Bet tieši no entuziastiem izaug sportisti – un tie šogad staigās 10 m ātrumā, sacenšoties savā starpā.

SESTDIENA: 12:00 – 14:00

BMX FLATLAND SHOW

Playground festivālā var ieraudzīt daudzas lietas, kas liek brīnīties. Bet tad ir dažas, kas liek apšaubīt fizikas likumu eksistenci. Skatoties uz BMX flatland braucējiem, liekas ka Tavu acu priekšā notiek kaut kas pilnīgi neiespējams. Un šogad tas būs kaut kas vēl trakāks. Divu pasaules līmeņa braucēju duelis. Gribi zināt ar ko tas beigsies? Nāc un skaties!

SESTDIENA: 22:45 līdz 23:00

VEIKBORDA ŠOVS

Veiksbords ir īsts vasaras sporta veids, un ja Tev vēl nav izdevies to pamēģināt tad šovasar tas noteikti jāizdara! Bet tikmēr vari smelties iedvesmu no pieredzējošiem braucējiem. 333 Veikparks festivāla Playground laikā pulcēs visus Latvijas un ārzemju pro-braucējus, kuri rādīs visjaudīgākos trikus. Būs ko redzēt un jūsmot!

 SESTDIENA: 13:00 – 16:00

MTB KALNU DIVRITEŅU ŠOVS

Šis ir tas šovs, un kuru sportisti salido no visas pasaules. Titulētākie sponsorētie raideri parādīs visu, uz ko viņi ir spējīgi. Vēl līdz šim neredzēti triki, neizjustas emocijas un iespēja satikt un ballēties kopā tieši ar viņiem! Šis būs neaizmirstams MTB freestyle šovs, kas padarīs šo festivāla nogali vēl iespaidiem bagātāku!

SESTDIENA: 17:00 – 18:00

ŪDENSMOČU ŠOVS

Daudzi ir redzējuši kā pa gaisu lido snovbordisti, skeiteri un riteņbraucēji, bet vai esat redzējuši uz kādiem trikiem ir spējīgs ūdens motocikls? Ūdens šļakatas, augsti lēcieni un salto – esiet gatavi neaizmirstamiem skatiem!

SESTDIENA: 16:30