VEIKBORDS

333 VEIKPARKS

Kā jau katru gadu, 333 Veikparks festivāla Playground laikā organizē starptautiskas sacensības, pulcējot  pro-braucējus no Eiropas. Šoreiz mūsu misija un uzdevums – uzzināt, kura Baltijas valsts ir līderis veikbordā. Baltijas spēcīgākie braucēji rādīs vissjaudīgākos trikus. Būs ko redzēt un jūsmot!

Lielais Fināls:      8. jūlijā no 16:00

MTB KALNU DIVRITEŅI

Jau 4 gadus pēc kārtas festivāls kopā pulcēs vienus no labākajiem pašmāju un Eiropas MTB Freestyle braucējiem. Pasaules slaveni sportisti, vēl līdz šim neredzēti triki, neizjustas emocijas un iespēja satikt un ballēties kopā tieši ar viņiem! Šis būs neaizmirstams šovs, kas padarīs šo festivāla nogali vēl iespaidiem bagātāku!

Lielais Šovs:        8. jūlijā no 18:00

SNIEGA DĒĻI

8 MOON

Vai jūs ticat numeroloģijai? Astotā mēneša astotajā datumā, snovbordistu grupējums “8 moon” svinēs savu astoto pastāvēšanas gadu. Izklausās pēc maģijas? Izskatās arī!  Kur vēl ir redzētas snovborda sacensības jūlijā? Tikai Playground festivālā! Būs sniegs, būs triki un neaizmirstama svinēšana.

Sniega Šovs:       8. jūlijā no 14:00

SKEITBORDS

RĪGAS SKEITBORDA SKOLA

Šogad 10 labākie Latvijas braucēji rādīs klasi Playground mini skeitparkā. Iespējams, jūs redzēsiet kādu, kurš pārstāvēs Latviju nākamajās Olimpiskajās spēlēs!

 

INLINE SKRITUĻSLIDAS

“STRAUME”

Nils Jansons Invitational – labākie skrituļotāji plosīsies Playground mini skeitparkā un rādīs uz ko ir spējīgi vietējie braucēji!

Lielais Šovs:        8. jūlijā no 16:00

BMX

BALTIC BMX SCHOOL

Pāris desmiti kvadrātmetru asfaltēts plakans laukums. Tu domā ko gan tur var iesākt ar BMX?! Baltijas labākie BMX Flatland braucēji tev to parādīs lieliskā šovā.

Lielais Šovs:        8. jūlijā no 17:00

12h Endurance Race

Vasaras varenākās īres kartingu sacensībās komandām arī šogad norisināsies festivāla Playground laikā.
Komandas sacentīsies 12h distancē bez apstājas, kas Baltijā notiks pirmo reizi!
Aizraujošs starts un dramatisks finišs līdz pēdējiem metriem – garantēts!

Sacensības: 8. jūlijā
Laiks: 12:00 – 00:00

ŪDENSMOČI

WAVELET

Daudzi ir redzējuši kā pa gaisu lido snovbordisti, skeiteri un riteņbraucēji, bet vai esat redzējuši uz kādiem trikiem ir spējīgs ūdens motocikls? Ūdens šļakatas, augsti lēcieni un salto – esiet gatavi neaizmirstamiem skatiem!

Ūdensmoču šovs:
Sestdien – 20:00
Svētdien – 14:00

“Martandi” Bārmeņu šovs

Turpinot iepriekšējo gadu veiksmīgo sadarbību, nebīstamies teikt, ka nu jau pasaules slavenie bārmeņi – Biezpiens un Rozīne, būs sastopami 333 Cafe terases bārā. Ar visgaršīgākajiem kokteiļiem un foršāko attieksmi. “Pa taisno” no Ibizas tieši pie mums!
Tāpēc aicinām visus festivāla apmeklētājus 8. jūlijā plkst. 21:00 uz 333 Cafe terases bāru, kur būs baudāms īpašs Biezpiena un Rozīnes bārmeņu šovs.
Tiekamies!

8.jūlijā – 21:00